Przyjazne środowisku alternatywy nie są już czymś wyjątkowym – są czymś normalnym. Produkty Klar to Czyste Dobro.

Klar to seria produktów, które są przyjazne dla środowiska, ładnie pachną i są skuteczne. Produkty w naszej ofercie zawierają starannie wybrane składniki, bez zbędnych chemikaliów. To po prostu mądra i skuteczna zielona alternatywa, wybór przyjazny dla środowiska, bo wszyscy możemy działać na jego rzecz.

Kiedy odkręcicie nakrętkę, poczujecie zapach Północy, zapach koniczyny i zawilców, ogórka i przywrotnika, żeby tylko wymienić niektóre z nich.

Jesteśmy bardzo dumni ze wszystkich naszych produktów. Z tego, co zawierają (i – co równie ważne: czego nie zawierają), z tego, jak są produkowane, i z czego zrobione są nasze opakowania.

Wszystkie opakowania zostały w 100% wyprodukowane z plastiku z recyklingu. Zamiast produkować nowe, wykorzystujemy to, co mamy. Pracujemy nad tym, żeby także zakrętki były w 100% z recyklingu – mamy nadzieję, że wkrótce się nam to uda. Oczywiście produkty z serii Klar nie zawierają mikroplastików.

Chcemy inspirować do działania. Chcemy, żeby wszystkie nasze produkty były symbolem czegoś większego, nasze codzienne działania mogą zmieniać świat. Codziennie trochę. Dokonujmy dobrych, mądrych wyborów. Myślmy całościowo. Podejmując decyzje zastanówmy się, jak one wpłyną na klimat w domu, na nasze ciało, na środowisko. Postępując właśnie w ten sposób możemy uczynić świat bezpieczniejszym na co dzień i wspierać zrównoważony rozwój.